KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7843166
nr 784 3166
Akvarell
Okänd konstnär, signerad, motivets mått: 94x34
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:29:31
500 kr
450 kr