KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7843166

nr 784 3166

Akvarell

Okänd konstnär, signerad, motivets mått: 94x34

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 17:29:31